Prawa autorskie

Elementy stron internetowych ElektroEko Organizacji Odzysku Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego chronione prawem są i nie mogą być opiowane/naśladowane
w całości ani w części. Żadne elementy graficzne, logo, zdjęcie ani teksty ze strony www.zuzyteswietlowki.pl oraz zawartych na niej podstron nie mogą być kopiowane w całości lub części i publikowane na innych stronach bez uzyskania pisemnej zgody ElektroEko Organizacji Odzysku Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. („ElektroEko”).

ElektroEko nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wykorzystanie informacji zawartych w tekstach, dokumentach oraz związanych z nimi grafikach publikowanych w serwisie internetowym www.zuzyteswietlowki.pl .

ElektroEko nie ponosi odpowiedzialności za utratę aktualności danych prezentowanych na przedmiotowym serwisie. Publikowane informacje są uaktualniane okresowo.

Prawa autorskie:
Copyright 2010-2016 ElektroEko
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Znaki handlowe oraz nazwy innych produktów i instytucji wymienionych na stronach internetowych www.zuzyteswietlowki.pl są zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Projekt: aimc.pl

Jesteśmy na Facebook