Wypełnij formularz zapytania o możliwość bezpłatnego odbioru zużytych lamp i opraw oświetleniowych

Wypełniając formularz z zapytaniem należy uwzględnić poniższe warunki logistyczne:

1.    minimalna ilość ( masa) lamp zgłaszana do odbioru: 1500 sztuk (250 kg)
2.
    minimalna masa opraw zgłaszana do odbioru: 250 kg 
3.    przy zleceniu obejmującym lampy i oprawy: 250 kg

Wszelkie rozbieżności pomiędzy danymi z formularza a stanem rzeczywistym będą skutkować odmową odbioru zgłoszonego sprzętu przez ElektroEko i obciążeniem zlecającego kosztami poniesionymi na dojazd do miejsca wskazanego w zleceniu.

W przypadku braku możliwości realizacji bezpłatnego odbioru zostaniecie o tym Państwo poinformowani drogą mailową na podany w zleceniu adres.

Zużyte lampy są odpadem niebezpiecznym i winny być spakowane w sposób zapewniający ich bezpieczny i zgodny z przepisami transport, a także winny być bez opakowań jednostkowych.
Świetlówki liniowe powinny być ściśle ułożone w pojemnikach, kartonach lub powinny być ułożone na palecie z zabezpieczonymi narożnikami (za pomocą drewnianych listewek) oraz powinny być zabezpieczone folią stretch. Operator może odmówić realizacji zlecenia w przypadku niewłaściwego przygotowania źródeł światła (zatrzymany przez policję lub inspekcję transportu drogowego, jest narażony na otrzymanie mandatu karnego).

Oprawy oświetleniowe muszą  być kompletne. Powinny być spakowane w kartonach lub/i na paletach oraz powinny być zabezpieczone do transportu, za pomocą folii stretch.

Źródła światła muszą być wyjęte z opraw i spakowane osobno.

 

AKCEPTUJĘ POWYŻSZE

 

 

Jesteśmy na Facebook